SPRAWDŹ, GDZIE BĘDZIESZ GŁOSOWAĆ

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy – budynek F – ul. Główna 63

Okręg nr 1 – Bolesławice, Widzino,
Okręg nr 2 – Łosino, Zajączkowo

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy – budynek P – ul. Główna 63

Okręg nr 3 – Część Kobylnicy ulice: Drogowców, Główna od 1 do 37, Kilińskiego, Kolejowa,
Kosynierów, Kościeliska, Łąkowa, Nad Słupią, Ogrodowa, Pocztowa, Przemęcka, Przy Torach, Rzeczna, Rybacka, Kądzieli, Banacha, Stefczyka, Mikołajczyka, Sportowa, Strumykowa, Transportowa, Wodna, Bartoszewskiego, Grabskiego, Zarszyńska, Zielona.

Okręg nr 4 – Część Kobylnicy ulice: Akacjowa, Aleja Orzechowa, Aleja Przyjaźni, Cisowa, Cyprysowa, Główna od 38 do 90, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leśna, Leszczynowa, Leśny Zakątek, Młyńska, Schumana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy – budynek G – ul. Główna 63

Okręg nr 5 – Część Kobylnicy ulice: Aleja Spacerowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Franciszkańska, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Migdałowa, Nad Śluzą, Olchowa, Widzińska, Wierzbowa, Zaciszna, Witosa od 1 do 9 (numeracja nieparzysta), Witosa od 2 do 38 (numeracja parzysta), Zaciszna, Źródlana,
Okręg nr 6 – Część Kobylnicy ulice: Głowackiego, Chabrowa, Fiołkowa, Narutowicza, Paderewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Drzymały, Makowa, Malwowa, Rataja, Parkowa, Polna, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Szczecińska, Toskańska, Tulipanowa, Tymiankowa, Witosa od 11 do 33 (numeracja nieparzysta), Witosa od 40 do 102 (numeracja parzysta), Tetmajera

Szkoła Podstawowa w Kwakowie, ul. Słupska 5

Okręg nr 7 – Komiłowo, Kwakowo, Lulemino, Luleminko, Maszkowo
Okręg nr 8 – Kruszyna, Lubuń, Płaszewo, Żelki, Żelkowiec, Żelkówko

Wiejski Dom Kultury Wrząca 53

Okręg nr 9 – Bzowo, Kczewo, Rozłęka, Ścięgnica
Okręg nr 14 – Ciechomice, Dobrzęcino, Komorczyn, Słonowice, Słonowiczki,
Okręg nr 15 – Wrząca

Szkoła Podstawowa w Kończewie, ul. Szkolna 1

Okręg nr 10 – Kończewo, Sierakowo Słupskie,
Okręg nr 13 – Giełdoń, Kuleszewo, Zagórki, Zbyszewo

Szkoła Podstawowa w Sycewicach, ul. Szkolna 1

Okręg nr 11 – Miedzno, Sycewice
Okręg nr 12 – Reblino, Reblinko, Runowo Sławieńskie, Zębowo

Głosowanie odbędzie się
21 października 2018 w godz. 7.00-21.00

Głosowanie korespondencyjne i przez pełnomocnika

Wyborcy posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:

  • całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji
  • całkowitej niezdolności do pracy
  • niezdolności do samodzielnej egzystencji
  • o zaliczeniu do I grupy inwalidów
  • o zaliczeniu do II grupy inwalidów
  • a także osoby o długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny

mają możliwość głosowanie korespondencyjnego lub prze pełnomocnika. By jednak tak głosować trzeba dopełnić odpowiednich formalności. W przypadku głosowania korespondencyjnego zamiar taki należy zgłosić do Komisarza Wyborczego w Słupsku najpóźniej do 8 października 2018 r. Natomiast w przypadku głosowania przez pełnomocnika wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do wójta gminy Kobylnica najpóźniej do 12 października 2018 r.